Išvyka į Nacionalinę M.K. Čiurlionio meno mokyklą

Priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai su tėveliais ir pedagoge Danute balandžio mėn. 5 d. autobusiuku vyko į Nacionalinę M. K. Čiurlionio meno mokyklą.

Išvykos tikslas: susipažinti vaikus su muzikos instrumentais, išgirsti jų skambesį.

Pasiekę tikslą vaikai keliavo į nuostabią kelionę po muzikos pasaulį. Klausėsi strypinių muzikos instrumentų garsų (smuiko, violončelės, kontraboso, arfos), pučiamųjų instrumentų garsų (fleitos, fagoto, saksofono, trimito, trombono). Vaikai labai atidžiai ir susikaupę klausėsi muzikos garsų, jiems ypač patiko, kad grojo šios mokyklos mokiniai.

Autobusiuko vairuotojas dar pavežiojo vaikus po pavasarinį Vilniaus senamiestį. Vaikai pro langus matė Katedrą, Prezidentūrą, universitetą, Onos bažnyčią, Neries ir Vilnelės upes, Gedimino paminklą ir pilį, paminklą karaliui Mindaugui. Po kelionės vaikai dar ilgai dalinosi kelionės įspūdžiais, gera nuotaika.