Atvira veikla ,,Saulučių“ grupėje – ,,Pavasaris kalba paukštelių balsu“

Veiklos metu vaikai susipažino su pagrindiniais pavasario požymiais ir sugrįžusiais į Lietuvą paukščiais. Išmoko pirštukų žaidimą apie paukščius. Atlikdami įvairias veiklas, paukščių tema gebėjo įvardinti po keletą jiems būdingų bruožų. Veiklos metu vaikai klausėsi paukščių balsų garso ir vaizdo įrašus, išmoko pirštukų žaidimą apie šiuos paukščius: varną, šarką, gandrą, genį, pempę. Šių paukščių ieškojo plakatuose. Noriai ir kruopščiai dirbo atskirose grupelėse: iš gamtinės medžiagos darė mažus paukštukus ir tupdė į paruoštus lizdus, iš sūrios tešlos formelės pagalba lipdė ančiukus, štampavo paukščiukus medyje, iš rūgties vamzdelių ir pupelių kūrė muzikos instrumentus. Veiklos metu vaikai buvo aktyvūs, drąsūs, noriai atliko įvairias užduotis ir džiaugėsi pasiektais rezultatais.

Parengė vyr. auklėtoja Angelė Stočkienė