Diena: balandžio 3, 2018

Priešmokyklinės ,,Bitučių“ grupės dalyvavimas akcijoje ,,Darom“

Priešmokyklinės grupės vaikai su pedagoge Danute, darželio kieme organizavo akciją „Darom“. Jos tikslas – rūpintis aplinkos tvarka ir švara. Grupės tėveliai parūpino vaikams šiukšlių maišų, vienkartinių pirštinių. Vaikai pasiskirstė komandomis, sugalvojo komandoms pavadinimus : „Žaibas“, „Lietus“, „Širdelės“, „Žvaigždutės“. Kiekviena komanda išsirinko savo kapitoną ir tvarkė pasirinktą plotą: grėbė žolę, rinko šakeles, akmenukus. Vaikai puikiai susidorojo su užduotimi ir visų nuotaika buvo pakili.

Velykinė pramoga lauke ,,Kiškio margučiai“

Balandžio 3 dieną vaikučiai su auklėtojomis susirinko darželio kieme švęsti Velykų. Visi drauge šoko, dainavo, eilėraščius deklamavo. Po visų linksmybių vaikai susiskirstė į komandas ir leidosi ieškoti ,,Kiškio lobio“. Norint surasti lobį reikėjo atlikti įvairias užduotis. Vaikai puikiai įveikė visas užduotis. Visi džiaugėsi ir buvo labai patenkinti suradę ,,Kiškio lobį“ – šokoladinius kiaušinius. Vėliau vaikai rideno margučius, piešė juos su kreidelėmis ant asfalto. Ši pramoga suteikė vaikams daug džiugių akimirkų ir teigiamų emocijų.