Diena: kovo 3, 2017

Kaziuko mugė

Kovo 3 dieną mūsų lopšelyje darželyje ,,Spindulėlis“ šurmuliavo Kaziuko mugė. Šiai mugei vaikai ruošėsi iš anksto, kartu su auklėtojomis gamino darbelius naudodami įvairias medžiagas, priemones ir atlikimo techniką. Per mugę vaikai pardavinėjo savo pačių pagamintus darbelius. Vaikai patyrė daug džiugių ir teigiamų emocijų.

Respublikinis projektas ,,Gamtos dovanos ir pažinimo džiaugsmas“

Mūsų mažieji ,,Varpelių“ grupės vaikučiai dalyvauja šiame projekte nuo š.m. kovo 1 iki birželio 1 dienos.

Nuo pirmųjų savo gyvenimo akimirkų mažas žmogutis pažįsta aplinką klausydamas, matydamas, liesdamas, ragaudamas – tai ilga, nenutrūkstanti pažinčių grandinė, kurios grandimis lengvai gali tapti grikio grūdas, druskos ar cukraus kristaliukai, tešlos ar molio gabalėlis, žolės stiebelis ar ant nosies nusileidusi ir staiga pradingusi snaigė.

Projekto tikslas – paskatinti pedagogus, dirbančius ankstyvojo amžiaus grupėse, dalintis gerąją patirtimi supažindinant šio amžiaus vaikus su gamta.

Projekto uždaviniai:

• Pasitelkus didaktinius žaidimus bei kūrybą, skatinti vaikų domėjimąsi gamta.

• Sudaryti sąlygas visiems vaikų sensomotoriniams įgūdžiams bei kalbiniams gebėjimams vystytis.

• Padėti atsiskleisti vaikų kūrybiškumui.

• Sudaryti sąlygas vaikams patirti džiugių akimirkų, susijusių su gamtos pažinimo procesu.

Įgyvendinant šį projektą sieksime patiems mažiausiems darželio ugdytiniams suteikti kuo daugiau džiaugsmo pažįstant gamtą ir jos dovanas mums.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Raminta Petrulionienė, auklėtoja Vilma Bitinienė