Priešmokyklinės ,,Bitučių“ grupės išleistuvių šventė

Gegužės mėn. 17 d. darželyje įvyko priešmokyklinės „ Bitučių“ grupės išleistuvės. Vaikai kartu aptarė praleistus metus darželyje, prisiminė džiaugsmus ir nusivylimus, padėkojo šeimos nariams ir darželio darbuotojams.

Šventės pradžioje vaikus pasveikino priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danutė. Ji vaikams palinkėjo mokykloje drąsiai nugalėti sunkumus bei susirasti gerų draugų. Taip pat pedagogė palinkėjo dar ilgai nepamiršti darželyje surastų draugų. Skambėjo daina „Draugystės daina“. Vaikai išleistuvių metu vaidino pelėdžiukus ir inscenizavo A. Matučio eilėraštį „Tuoj rytoj“. Dėkojo savo mamytėms – deklamavo joms eilėraščius, dainavo dainą „Graži ponia pelėda“, bei žaidė žaidimą „ Čiuk čiuk pelėda“. Vaikai prisiminė savo močiutes: deklamavo eilėraščius, šoko šokį „Priegalvėlė“. Padėkojo tėčiams ir seneliams skirdami jiems šokį „Tu girela Lietuvos“. Prisiminė praleistus metus darželyje, padėkojo visiems darželio darbuotojams ir skyrė jiems dainą „Nemunas“. Vaikus pasveikino darželio direktorė Regina Grybauskienė ir kartu su pedagoge įteikė ugdytiniams pasiekimų aplankus ir diplomus. Vaikus pasveikino jų tėveliai, kurie padėkojo visiems darželio darbuotojams. Šventės pabaigoje vaikai į dangų paleido balionus su savo svajonėmis. Šventę vainikavo išvyka kartu su tėveliais į Vilniaus universiteto Kairėnų botanikos sodą. Ten vaikai tapo „Jaunaisiais mokslininkais“: darė įvairius eksperimentus, pramogavo ir džiaugėsi su draugais ir savo šeima.