Atvira veikla priešmokyklinėje ,,Bitučių“ grupėje

Kovo 14 d. priešmokyklinėje ,,Bitučių“ grupėje vyko atvira veikla pedagogams. Veiklos tema „Sėklų karalystėje“.
Veiklos tikslas – supažindinti vaikus su įvairiomis sėklomis (saulėgrąžomis, moliūgais, svogūnais, žirniais, pupelėmis) .
Veiklos uždaviniai:

• Atlikdami užduotis grupelėse, gebės išklausyti kitą nuomonę, derins veiksmus, kartu sieks numatyto tikslo.
  • Atlikę tyrimus gebės padaryti išvadas.
  • Lygindami sėklas gebės sugrupuoti jas pagal nurodytus požymius.

Vaikai veikloje iš duoto pedagogės krepšelio traukė ir vardino įvairias sėklas, jas skaičiavo, rikiavo pagal dydį, spalvą. Susiskirstę į 5 komandas skaičiavo tik tos komandos sėklas ir jas pavaizdavo diagramoje. Vaikai aiškinosi, ko reikia, kad sėklos išdygtų, daigino skirtingų spalvų servetėlėse įvairias sėklas: saulėgrąžas, pupeles, moliūgus, darė išvadas. dainavo dainelę „Lietučio pasaka“. Veiklos pabaigoje vaikai sodino įvairias sėklas, puošė sėklomis plastmasinius kiaušinius. Veiklą stebėję pedagogai buvo sužavėti vaikų kūrybiškumu, iniciatyva ir draugiškumu.