Išvyka pas ugniagesius – gelbėtojus

Priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai su pedagoge Danute ir tėveliais gegužės 23 d. vyko į Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos valdybą 6 –ąją komandą. Išvykos metu vaikai plačiau susipažino su ugniagesio – gelbėtojo profesija. Ugdytiniai prisiminė eismo ženklus, elgesį gatvėje, mokėsi sutelkti dėmesį, klausantis pasakojimo.

Iš darželio vaikai Antakalnio gatve keliavo į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Ten juos pasitiko ugniagesiai – gelbėtojai, kurie vaikams pristatė savo komandą, aprodė patalpas. Paskui vaikus palydėjo prie ugniagesių – gelbėtojų mašinų, laivų, supažindino su įvairia įranga. Vaikai galėjo įlipti į mašinas, laivus, pakilnoti gelbėjimo įrankius. Vaikams išvyka labai patiko, jie dar ilgai dalinosi savo įspūdžiais.