Žibintų paroda

Lapkričio 6 -11 dienomis darželyje buvo organizuojama žibintų paroda.
Pagrindiniai parodos tikslai: patirti džiaugsmą šeimoje kartu kuriant žibintus; patirti teigiamų emocijų stebint juos šviečiančius vakarais darželio kieme.

Vaikai su šeimomis pagamino daug nuostabių žibintų. Jie buvo sukurti pasitelkiant įvairias technikas: naudojant gamtinę medžiagą bei antrines žaliavas, marginti dažais ir net vitražo technika. Ryto rato metu, vaikai sužinojo kokią reikšmę turi Šv. Martyno diena, kaip ji švenčiama Lietuvoje ir kitose šalyse. Klausėsi
skaitomos pasakos „Žibintininkas“.

Kiekvieną vakarą žibintai buvo uždegami darželio kieme. Kartu su šeima pagaminti žibintai, šviečiantys tamsoje, suteikė vaikams džiaugsmo ir pasididžiavimo jausmą. Po parodos vaikai savo žibintus parsinešė namo, kur galėjo ilgai jais džiaugtis tamsiais vakarais drauge su šeimos nariais.

Parengė vyr. auklėtoja Julija Morozienė