Respublikinis ikimokyklinių ugdymo įstaigų prevencinis projektas „Žaidimai moko“

Ikimokyklinė „Drugelių“ ir priešmokyklinė „Bitučių“ grupės nuo spalio 1d. iki gegužės 1d. dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių ugdymo įstaigų prevenciniame projekte „Žaidimai moko“. Projektas skirtas 5 – 6 metų vaikų regimojo suvokimo, erdvės ir laiko suvokimo lavinimui.

Projekto tikslas – žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko , regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų, pirštų) judesius.

Pagrindinė projekto veiklos forma – žaidimai.

Projekto uždaviniai:

• Plėsti laiko ir erdvės sąvokas.
  • Lavinti regimąjį suvokimą, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), smulkiąją motoriką.
  • Gausinti žodyną, tikslinti gramatinę kalbos sandarą.
  • Skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigas įvairinti ugdymo procesą, siekiant geresnės ugdymo kokybės.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danutė Jankovskaja