Darbščiosios “Bitutės” dalyvavo Respublikinėjė ikimokyklinio ugdymo įstaigų parodoje “Tautinis kostiumas”

Prieš pat užverdant išleistuvių šurmuliui „Bitučių“ grupės vaikai dar spėjo sukurti darbelius „Tautinio kostiumo“ parodėlei. Parodą „Tautinis kostiumas“ organizavo Gargždų lopšelis – darželis „Naminukas“. Parodos tikslas – kurti tradicinį savo regiono tautinį kostiumą, skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendradarbiavimą ir kūrybiškumą. Parodos keliami uždaviniai: ugdyti ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės narių kūrybiškumą ir saviraišką, skatinti narių bendradarbiavimą, domėtis tautinio kostiumo istorija Lietuvoje.

Parodos darbai iki gegužės 31 dienos puoš Gargždų lopšelį-darželį „Naminukas“. Birželio 1-30 dienomis darbai bus eksponuojami Klaipėdos r. savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Kas atostogausite prie jūros – nepamirškit aplankyti!

O čia „Bitučių“ grupės darbai.

Elenos Vaišnoraitės

jungtinis Liepos Švanaitės ir Indrės Karpavičiūtės darbelis

Ievos Kuprytės darbelis.

Po parodėlę galite pasidairyti čia: http://www.ucnaminukas.lt/naujienos/respublikine-darbu-paroda—-tautinis-kostiumas—-449/lt/