Dalyvavimas parodoje Švietimo ir mokslo ministerijoje, skirtoje Respublikiniam ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektui „Gražiausi linkėjimai Lietuvai“.

Dar rudenį 10 „Bitučių“ grupės vaikučių piešė piešinėlius parodėlei „Gražiausi linkėjimai Lietuvai“. Atrankai iškeliavo Ąžuolo, Motiejaus, Mato, Ievos B., Saulės, Karinos, Tėjos, Atėnės, Julijos ir Karolinos darbeliai. Visi vaikų darbeliai labai gražūs ir verti parodos.

Balandžio 20 dieną Švietimo ir mokslų ministerijoje atidaryta paroda, į kurią pateko 26 darbeliai iš visos Lietuvos , o tarp jų ir Saulės Morozaitės darbelis. Labai džiaugiamės ir kviečiame visus tėvelius ir vaikučius aplankyti parodėlę „Gražiausi linkėjimai Lietuvai“ Švietimo ir mokslo ministerijoje.

Saulė Morozaitė ,,Vasara

Parengė auklėtoja Eglė Gilė