Vasario 16 –osios šventė ,,Ant Šimtmečio tako“

Vasario 16 –oji, tai valstybinė šventė, Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šią dieną visi pasipuošę ir šventiškai nusiteikę susirinkome į salę švęsti mūsų gimtinės Lietuvos gimtadienio. Visi giedojome Lietuvos himną, žiūrėjome filmuką apie Lietuvos simbolius. Tai pat vaikai pamatė vaizdinę medžiagą apie Lietuvos regionus, įžymias Lietuvos vietas, Lietuvos pilis, tautinius rūbus. Visi drauge šokome ir dainavome, skyrėme eiles Lietuvai. Emos tėvelis vaizdžiai ir įdomiai papasakojo Lietuvos istoriją.

Iš anksto visi ruošėmės Lietuvos 100. Dėkojame visiems, kas prisijungė prie mūsų darželio projekto ir numezgė geltonos, žalios ir raudonos spalvos juostas, kuriomis papuošėme darželio medžius. Labai Jums ačiū…