Kalėdų šventė ,,Bitučių“ grupėje

Gruodžio 19 d. priešmokyklinėje „Bitučių“ grupėje vyko Kalėdų šventė. Vaikai vaidino vaidinimą ,,Ganau ganau baltas aveles“. Vaidinimo metu vaikai dainavo daineles: „Varpeliai“, „Tai eglutė“, „Kalėdų stebuklas“, žaidė žaidimą „Kiškeli nabagėli“, šoko šokį „Šokinėkit, berniukai“. Šventės metu vaikus aplankė Kalėdų Senelis. Vaikai su juo žaidė, pokštavo, šoko. Kalėdų Senelis visus vaikus apdovanojo dovanėlėmis.
Prieš šventę vaikučiai gamino įvairius grupės ir lauko eglutės papuošimus: snaiges, lesyklėles, varpelius, pasiskirstė vaidmenis kalėdiniam vaidinimui. Tėveliai kartu su vaikais dalyvavo grupės parodėlėje „Senis Besmegenis“.
Pasibaigus šventei vaikai džiaugdamiesi gautomis dovanomis sugūžėjo į grupę, kur jų laukė vaišės. Kartu su tėveliais jie pasidžiaugė parodėle, dalinosi su draugais šventės įspūdžiais.