„RUDENĖLIO“ ŠVENTĖ „BITUČIŲ“ GRUPĖJE

Spalio 17 d. priešmokyklinėje „Bitučių“ grupėje vyko „Rudenėlio“ šventė. Jos tikslas – pasidžiaugti kartu su tėveliais spalvingu rudeniu, pabūti kartu. Prieš šventę vaikai kartu su tėveliais iš krepinio popieriaus gamino „pomponus“, ruošėsi parodėlei „Rudens dovanos“. Vaikai pasiskirstė vaidmenimis: mergaitės – saulutės, berniukai – vabalai, vorai, mokėsi naujų dainelių, šokių, pirštukų žaidimų.
Šventė prasidėjo pasisveikinimu su saule, skambėjo dainelė „Labas rytas, Saulyte“. Mergaitės saulutei dovanojo „Saulės šokį“. Pabudo su saule ir visi vabaliukai bei vorai. Vaikai dainavo nuotaikingą dainelę „Vabalų daina“, šoko šokį „Vabalai ropoja“. Vėliau atkeliavo voras ir vaikai žaidė pirštukų žaidimą „Eina voras“, iš siūlo pynė „Draugystės“ tinklą. Susirinko visi draugai ir nusprendė, kad jiems rudeninis lietus visai ir nebaisus. Vaikai šoko su skėčiu ir dainavo dainelę „Ropi ropi ropinėja“. Šventę vainikavo vaikų ir tėvelių šokis „ Rudeninis sambo“. Visų nuotaika buvo džiugi. Grupėje vaikai su tėveliais dalinosi šventės įspūdžiais, džiaugėsi parodėle.