Edukacinis užsiėmimas „Roplių pasaulis“

Dar neišblėsus įspūdžiams apie nariuotakojus, 2017 m. sausio 30 d. į lopšelį-darželį atkeliavo pažintinė egzotinių roplių ekspozicija, o mes, visu draugišku būriu, sugužėjome apžiūrėti tų ropojančių ir šliaužiojančių įdomybių.

Edukacinę programą „Roplių pasaulis“ vedė MB „Reptilis“ atstovas Lukas. Jis parodė ir nuotaikingai papasakojo apie tolimųjų kraštų roplius: gyvates, žalčius, driežus, kitus įdomius ir tikrai, toli gražu, ne kasdien matomus gyvūnus. Išradingai atsakė į mūsų smalsuolių pateiktus klausimus.

Edukacinio užsiėmimo metu:

• Buvo pademonstruoti gyvūnai net iš penkių skirtingų žemynų.

• Patvirtinti arba paneigti sklandantys mitai apie roplius.

• Pasidalinta visomis sukauptomis žiniomis šioje srityje per 12 metų.

• Supažindinta su Lietuvos fauna bei papasakota kaip reiktų elgtis sutikus gyvūna gamtoje.

Vaikai ne tik sužinojo daugelį šių roplių gyvenimo paslapčių, kuo jie minta, kur gyvena, kokie jų įpročiai, kai kuriuos roplius galėjo paglosyti ir, ne tik mūsų, bet ir savo nuostabai, darė tai gana aktyviai ir drąsiai.

Parengė Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Kristina Rozenbergaitė