Kalėdų šventė

Kalėdos – pati gražiausia metų šventė. Gruodžio 20 d. darželyje skambėjo džiaugsmingas vaikų juokas. Vaikučiai ir jų tėveliai susirinko į Kalėdinę šventę. Į pačių mažiausių vaikų grupę ,,Varpeliai” atėjo Kalėdų senelis. Jis kartu su vaikučiais ir jų tėveliais nukeliavo prie Kalėdinės eglutės, kur visi kartu šoko, dainavo ir žaidė žaidimus. Laukdami Kalėdų senelio ,,Saulučių” grupės vaikai papasakojo kokia buvo jų kelionė iki Kalėdų, kaip jie išmoko dainų, eilėraštukų ir šokių.

,,Drugelių” grupės vaikai pasekė ,,Kalėdų pasaką”. Priešmokyklinės ,,Bitučių” grupės vaikai vaidino spektaklį ,,Pagrandukas ir jo draugai”. Vaikai kartu su Kalėdų seneliu mėtėsi sniego gniūžtėmis, žaidė slėpynių, šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Kalėdų senelis visiems vaikams padovanojo kalėdines dovanėles. Vieni kitiems dovanojome šypsenas, džiaugsmą, juoką …

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vilma Bitinienė