Mėnuo: sausio 2018

Kūrybiškumas ir tyrinėjimas ,,Saulučių“ grupėje

Su vaikais, iš įvairių spalvų plastilino, nulipdėme norimus daiktus. Juos sudėjome į stiklainį, kurio dugnas buvo išklotas akmenukais, smėliu, karoliukais. Prie dugno pritvirtinome įvairias šakeles, tada sudėjome nulipdytus daiktus, pripylėme į stiklainį vandens ir užsukome dangteliu. Žiūrėdami į stiklainį matėme padidintą vaizdą. Vaikai džiaugėsi savo darbeliais.

Parengė auklėtoja Angelė Stočkienė.

Vilniaus gimtadienis !

Sausio 25 dieną šventėme Vilniaus 695-ąjį gimtadienį. Auklėtojos su vaikučiais pasikalbėjo apie Vilniaus gimtadienį, pasiklausė legendos ir pasižiūrėjo animacinių filmukų apie Vilniaus miesto įkūrimą. Vilniaus miesto savivaldybė kiekvienam Vilniaus darželinukui padovanojo po gimtadienio lipduką. Pasipuošę lipdukais visi drauge šokome ir dainavome, šventėme Vilniaus gimtadienį.

Edukacinė veikla su miškininku ,,Girinukų klubas“

Mūsų darželyje vyko susitikimas su miškininku. Tai buvo netikėtas, paprastas ir kitoks renginys teikiantis vaikams daug džiaugsmo. Miškininkas apsilankė kiekvienoje grupėje. Susitikimo metu smagiai pasikalbėjo su vaikais apie viską kas yra gražaus miške, kaip reikia elgtis miške, atsakė į įvairius klausimus, kuriuos uždavė vaikai. Susitikimas su miškininku suteikė vaikams daug džiugių ir smagių akimirkų.

Sausio 13-osios minėjimas

Sausio 13-ąją – laisvės gynėjų dieną, Vilniaus lopšelio darželio „Naminukas“ bendruomenė paminėjo dalyvaudama visuotinėje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.
Aštuntą valandą ryto visuose darželio languose sužibo žvakių liepsnelės – atminties, vilties ir susikaupimo simbolis. Tyla, ramybe ir pokalbiais buvo pagerbtas žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas.

Parengė vyresnioji auklėtoja Julija Morozienė